Digital Analytics Hizmeti

Web sitenizi verilere dayanarak dönüşüm oranlarını iyileştirelim etkili pazarlama stratejileri oluşturalım.

Veri Analizi – Ölçemezsen İyileştiremezsin!

Web siteniz yüksek veri hacmi sayesinde kullanıcılarınızla konuşuyor. Peki onları ne kadar anlıyorsunuz ? Kullanıcıların web sitenizi ziyaret ettiği zaman ki davranışlarında ne anlatmak istediklerini anlamak en önemli noktadır. Doğru bir veri analizi, başarıya giden yolun ilk adımlarıdır. Doğru veri analizi bilgi, tecrübe ve doğru araçlarla sağlanır. Biz bu büyük veriyi size para kazandıracak şekilde yorumluyoruz.

Veri Analiz Hizmetimizin Evreleri

Strateji Belirleme ve Planlama: Her web sitesinin kendine özel hedef kitlesi, anahtar performans göstergeleri (KPI) ve kendine özel hedefleri olur. Bu hedefleri beraber belirleriz.

Uygulama ve Optimizasyon: Yapılan analizler ve ölçülen kullanıcı davranışları sonucunda bu hedeflere en doğru stratejiyi sunarak kullanıcıların web sitenizde veya mobil uygulamanızda daha fazla zaman geçirmesine, dönüşümlerinizi arttırmanıza, kaybettiğiniz müşterilerinizi geri kazanmanıza, yatırım getirinizi artırarak işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz.

Analiz ve Raporlama: Uygulama ve optimizasyon ile sağlanan gelişmeleri istediğiniz periyotlarda raporlayarak sürekli bir gelişim sağlıyoruz.

Digital Analytics Hizmet Paketimiz

Digital Analytics

1.250
Ay
  • Google Tag Manager
  • Google Analytics
  • Facebook Pixel
Promosyon

Bize Ulaşın

Aşağıdaki formu doldurun, sizi en yakın zamanda arayalım. Bize 0850 305 10 20 veya 0532 211 8370 no’lu telefonlardan ulaşabilirsiniz.