Facebook’ta Şimdi Reklam Ver

Facebook’ta şimdi reklam ver, rakiplerinin önüne geç! Uzman ekibimizle, Facebook reklamlarınızı yönetiyor, satışlarınızı artırıyoruz.

Facebook Şimdi Reklam Ver

Reklamınızı Bugün Facebook’ta Yayınlayalım

Türkiye’de 45 milyon kişiye daha kolay bir erişim yöntemi yok. Bu kişilere yaşları, cinsiyetleri, bulundukları yerler gibi demografik özellikler dışında, ilgi duyduğu alanlar, meslekleri, alışveriş trendleri gibi big datalarından faydalanarak reklamlar verebilirsiniz.

Reklam Amacınıza Uygun Seçenekler

Facebook size reklam verme amacınıza uygun modeller sunar. Detaylı bilgi için Facebook Reklam Modelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İnternet sitesi tıklamaları, gönderilerinizi öne çıkarma, sayfanızın tanıtımını yapma, uygulamanızın yüklenmesini sağlama, işletmenizin yakınındaki kişilere erişme veya etkinliğinize katılımı arttırma gibi seçenekler mümkün.

Facebook Reklam Modelleri

Bütçenizi Kendiniz Belirlersiniz

Reklam bütçenizi kendiniz belirleyerek ne kadar ödemek istediğinize siz karar verirsiniz. Böylece belirlediğiniz bütçenin dışında bir ödeme yapmazsınız. Gösterimler, dönüşümler gibi seçenekler arasından reklam verme amacınızı seçerek ve sadece bunun için ödeme yaparsınız.

Şeffaf Reklam Yönetim Paneli

Reklamlarınızın yönetimini Facebook Business Manager Paneli ile yapıyoruz. Facebook sayfanızından veya mevcut Facebook reklam hesabınızdan bize vereceğiniz yetki ile bağlantı yapıyoruz. Böylece reklam bütçelerinizi şeffaf bir şekilde yöneterek hizmet veriyoruz.

Analiz, Optimizasyon ve Raporlama

Facebook reklamları için öncelikle beraber strateji belirler, içerik ve görsel çalışmalar yapılır. Ardından reklamınız için bütçe belirlenir. Belirlenen bütçe ışığında reklamlarınız hedef kitlenizin yayın akışı içerisinde var olmaya başlar. Kampanya performansları incelenir ve optimize edilir. Reklamlarınızın performansına göre haftalık/aylık raporlama yapılır.

Facebook ve Google Reklam Paketlerimiz

Facebook Reklamları

500
Ay
  • Hedef Kitle Belirleme
  • Açılış Sayfa Analizi
  • Metin ve Görsel Reklam Oluşturma
  • Analiz ve Raporlama
Promosyon

Google + Facebook

950
Ay
  • Anahtar Kelime/Hedef Kitle Analizi
  • Açılış Sayfa Analizi
  • Metin ve Görsel Reklam Oluşturma
  • Analiz ve Raporlama
Promosyon

Bize Ulaşın

Aşağıdaki formu doldurun, sizi en yakın zamanda arayalım. Bize 0850 305 10 20 veya 0532 211 8370 no’lu telefonlardan ulaşabilirsiniz.