Google Adwords Reklam Yönetimi

Reklamlarınız arama sonuçlarında ilk sayfada çıksın, yeni müşteriler kazanın. Google Adwords sertifikalı uzman hesap yöneticilerimiz ile sizlere minimum bütçe ile maksimum fayda sağlayalım.

Reklamınızı Bugün Google’da Yayınlayalım

Müşteriler, sunduğunuz ürün veya hizmetleri tam Google’da aradıkları anda sizi bulsun. AdWords ile İnternet’te reklam yayınladığınızda, potansiyel müşterilere ürün veya hizmetlerinizi aradıkları sırada ulaşmak için farklı hedefleme yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Bütçenizi Kendiniz Belirlersiniz

Reklam bütçenizi kendiniz belirleyerek ne kadar ödemek istediğinize siz karar verirsiniz. Böylece belirlediğiniz bütçenin dışında bir ödeme yapmazsınız.

Günlük bütçeniz, hesabınızdaki her bir reklam kampanyası için günlük olarak harcamak istediğiniz ortalama tutardır. Bütçenizin büyüklüğü tamamen size bağlıdır ve bu tutarı istediğiniz zaman düzenleyebilirsiniz.

Şeffaf Reklam Yönetim Paneli

Reklamlarınızın yönetimini Orjinal Google AdWords Paneli ile yapıyoruz. Size ait Adwords hesabı ile reklam kampanyalarınızı şeffaf bir şekilde yöneterek hizmet veriyoruz. Orjinal Google Adwords paneli dışında başka bir panel kullanmıyoruz!

Analiz, Optimizasyon ve Raporlama

Reklamınızın hedefine ulaşması için gerekli sektör ve anahtar kelime analizlerini ayrıntılı bir şekilde yapıyoruz. Reklamınızın en üstte yer alması için gereken stratejileri üretiyor ve parametreleri optimize ederek kalite puanını yükseltiyoruz. Reklamlarınızın performansına göre haftalık/aylık raporlama yapıyoruz.

Google ve Facebook Reklam Paketlerimiz

Google Reklamları

500
Ay
  • Anahtar Kelime/Hedef Kitle Analizi
  • Açılış Sayfa Analizi
  • Metin ve Görsel Reklam Oluşturma
  • Analiz ve Raporlama
Promosyon

Google + Facebook

950
Ay
  • Anahtar Kelime/Hedef Kitle Analizi
  • Açılış Sayfa Analizi
  • Metin ve Görsel Reklam Oluşturma
  • Analiz ve Raporlama
Promosyon

Bize Ulaşın

Aşağıdaki formu doldurun, sizi en yakın zamanda arayalım. Bize 0850 305 10 20 veya 0532 211 8370 no’lu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonBizi Arayın