YouTube’da Reklam Verin

YouTube reklamları ile potansiyel müşterilere YouTube’da video izlerken veya arama yaparken ulaşın, yeni müşteriler kazanın.

YouTube Reklamları

YouTube Reklam Biçimleri ve Reklamların Gösterildiği Alanlar

YouTube reklamları aracılığıyla, web sitenize daha fazla kullanıcı çeker, marka bilinirliği oluşturur ve satışlarınızı artırırız. Her işletmenin YouTube’da ulaşabileceği bir kitle mutlaka vardır. YouTube’da reklam vermeye karar verdiğiniz zaman tek yapmanız gereken başvuru formunu doldurarak veya bizimle iletişime geçmektir. Ekibimiz tüm süreçlerde size yardımcı olacaktır.

Görüntülü Reklamlar

Öne çıkan videonun sağında ve video önerileri listesinin üstünde gösterilir. Bu reklam, daha büyük oynatıcılarda oynatıcının altında gösterilebilir.
Özellikler: 300×250 veya 300×60

Yer Paylaşımlı Reklamlar

Videonun alttaki %20’lik bölümünde gösterilen şeffaf yer paylaşımlı reklamlar.
Özellikler: 468×60 veya 728×90 resim reklamlar ya da metin reklamlar

Atlanabilir video reklamlar

Atlanabilir video reklamlar, izleyicilerin reklamı isterlerse 5 saniye sonra atlamasına olanak tanır. Ana videonun öncesi, içi veya sonrasına yerleştirilir.
Özellikler: Video oynatıcıda oynatılır

Atlanamayan Video Reklamlar

Videonuzun görüntülenebilmesi için atlanamayan video reklamların izlenmesi gerekir. Bu reklamlar ana video öncesinde, sırasında ya da sonrasında gösterilebilir.
Özellikler: Video oynatıcıda oynatılır. Bölgesel standartlara bağlı olarak bumberlar 6 saniye, diğerleri 15 veya 20 saniye uzunluğundadır.

Sponsorlu Kartlar

Sponsorlu kartlar, bir videoda öne çıkan ürünler gibi alakalı olabilecek içerikler gösterir. Videoyu görüntüleyenler, birkaç saniyelik bir kart bilgisi görür. Kartlara göz atmak için videonun sağ üst köşesindeki simgeyi de tıklayabilirler.
Özellikler: Kart boyutları değişiklik gösterir

Youtube Reklamları

500
Ay
  • Anahtar Kelime/Hedef Kitle Analizi
  • İçerik ve Görsel Çalışma
  • Analiz ve Raporlama
Promosyon

Bize Ulaşın

Aşağıdaki formu doldurun ve sizi en yakın zamanda arayalım. Bize 0850 305 10 20 veya 0532 211 8370 no’lu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonBizi Arayın